| Moc | 15kw |
|---|---|
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Zakres temperatur | -70~200C |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 30KW |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Wymiar wewnętrzny | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Funkcja | Test klimatu starzejącego się |
| Zakres temperatury | -70~150C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Wymiar | 1000 mm * 1000 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 10-98% wilgotności względnej |
| Nazwa produktu | 302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50); |
| interfejs | USB/RS232 |
| Dokładność | 0,05 |
|---|---|
| Moc | 7KW, AC380V 220V |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Woltaż | 380 V |
| Niska temperatura | -40 ℃ |
| Dokładność | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Moc | 4KW |
| Woltaż | 220 V |
| System chłodzenia | chłodzenie wiatrem |
| Wymiary wewnętrzne | 400X500X400 mm |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | S2000xW2000x1000 mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 2500kg |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 2000x2000x2000mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 200 kg |
| Moc | 20 kW |
|---|---|
| Woltaż | 380 V |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Prędkość ogrzewania | 3°C/min |
| Prędkość chłodzenia | 1°C/min |