| Wymiar | 1000 mm * 1000 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 10-98% wilgotności względnej |
| Nazwa produktu | 302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50); |
| interfejs | USB/RS232 |
| Dokładność | 0,05 |
|---|---|
| Moc | 7KW, AC380V 220V |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Woltaż | 380 V |
| Niska temperatura | -40 ℃ |
| Dokładność | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Moc | 4KW |
| Woltaż | 220 V |
| System chłodzenia | chłodzenie wiatrem |
| Wymiary wewnętrzne | 400X500X400 mm |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 400 x wys. 500 x gł. 400 mm |
|---|---|
| Tom | 80 litrów |
| Zakres temperatur | -40~150°C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Szybkość wzrostu temperatury | 3,0°C/min |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | 0 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ |
| Dokładność | 0,01 |
|---|---|
| Moc | 25 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 900 x wys. 500 x gł. 600 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | Szer. 1400 x wys. 950 x gł. 1200 mm |
| Tom | 270 litrów |
| Próba soli | NSS ACSS |
| Objętość sprayu | 1,0 ~ 2,0 ml /80 cm2 /h |
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | -40 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ do 200 ℃ |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% RH |
| Zakres temperatur | -70°C~150°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% RH |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.1000*wys.1000*gł.800mm |
| Tom | 800L |
| metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |