| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Wymiar wewnętrzny | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Funkcja | Test klimatu starzejącego się |
| Zakres temperatury | -70~150C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Aplikacja | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie | 1000m/s2 |
| Maksymalna prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie | 1000m/s2 |
| Maksymalna prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Oceniane losowo | 10000n |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe | 1000m/s2 |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Tabela wibracji | Szer.800*Gł.800mm |
| ruchoma cewka | 14 kg |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 40kva |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Kierunek wibracji | Poziomy pionowy |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |