| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |