| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Standard | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Inne nazwy | Otrząsacz wibracyjny |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| kierunek wibracji | Pionowe lub poziome |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 600*600mm |
| Zastosowanie | Automobilowy |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| przyśpieszenie | 1 proc. |
| Wpływ | 1 kanał |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stop aluminium |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stopy aluminium |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| losowa siła | 3000N |
|---|---|
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Wymiar | 730*550*650mm dł.*szer.*wys |