| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| Nazwa produktu | Wytrząsacz elektrodynamiczny |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Nazwa produktu | Wytrząsacz elektrodynamiczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| napięcie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Czujnik przyspieszenia | 2 sztuk |
| Kolor | Niebieski |
| Rodzaj | Stół wibracyjny |
| Władza | 750 W |
| Maksymalna prędkość | 2,5 M/s |
|---|---|
| Maksymalna siła | 2000 N |
| Rozmiar tabeli | 300 mm x 300 mm |
| Poziom hałasu | Mniej niż 70 dB |
| Gwarancja | 1 rok |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| siła sinusoidalna | 2000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Moc | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| SZOK ODPORNOŚCI | Urządzenie izolujące wstrząsy |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| Maksymalna siła | 2000 N |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 70 dB |
| Ładowność | 50 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiary | 1000 mm x 1000 mm x 1000 mm |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |