| Wymiar wewnętrzny | Szer. 500*Wys.400*Gł.400mm |
|---|---|
| Dokładność analizy | 0,1 stopnia C |
| Jednolitość temperatury | +/-2,5 stopnia C |
| Materiał wewnętrzny | SUS304 Stal nierdzewna |
| Testowanie drzwi | Pojedyncze drzwi |
| Oprogramowanie | TT-5166 |
|---|---|
| interfejs | USB/RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 450kg |
| Temperatura | -70-150℃ |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 2000x2000x2000mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 200 kg |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Zasilanie | 380v |
| Nazwa produktu | komora badawcza klimatyczna |
| Waga | 500 kg |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.1000*wys.100*gł.1000mm |
|---|---|
| Tom | 1000L |
| Zakres temperatury | -70~200C |
| Zakres wilgotności | 20 ~ 98% wilgotności względnej |
| Port testowy | Dia. Śr. 100mm 100 mm |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 500 x wys. 600 x gł. 500 mm |
|---|---|
| Tom | 150 litrów |
| Zakres temperatur | -20~150°C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Szybkość wzrostu temperatury | 3,0°C/min |
| Wymiar wewnętrzny | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Funkcja | Test klimatu starzejącego się |
| Zakres temperatury | -70~150C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 400x400x400mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 200 kg |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | S2000xW2000x1000 mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 2500kg |