| Wymiar | 1000 mm * 1000 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 10-98% wilgotności względnej |
| Nazwa produktu | 302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50); |
| interfejs | USB/RS232 |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 400x500x400mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 200 kg |
| Wymiar wewnętrzny | 1000x1000x1000 |
|---|---|
| Zakres temperatur | RT+15ºC ~+70ºC |
| Metoda kontroli | Programowalny kontroler ekranu dotykowego LCD |
| Zakres wilgotności | Wilgotność podczas oświetlenia: 20%RH ~ 75%RH (± 5%RH) |
| Temperatura środowiska do użytku | +5ºC ~+35ºC |
| interfejs | USB/RS232 |
|---|---|
| Nazwa produktu | 302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50); |
| Gwarancja | 1 rok |
| Oprogramowanie | Windows/Linux |
| Wymiar | 1000 mm * 1000 mm * 1000 mm |
| Operacja Temperatura | 0-50 ℃ |
|---|---|
| interfejs | USB/RS232 |
| Waga | 450kg |
| Wyświetlacz | LCD |
| Oprogramowanie | Windows/Linux |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | S800xW800x800 mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 500 KG |
| Zasilanie | AC 220V lub 380 V (dostępny jest transformator) |
|---|---|
| Wymiar | 1000 mm*1000 mm*1000 mm |
| Interfejs | USB/RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 10-98%RH |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Wymiar wewnętrzny | Wielkość na zamówienie |
|---|---|
| Funkcja | Test wilgotności temperatury |
| Zakres temperatury | -70~150C |
| Zakres wilgotności | 20 ~ 98% wilgotności względnej |
| półka na próbki | Opcjonalnie |