| Wymiar wewnętrzny | Szer. 400 x wys. 500 x gł. 400 mm |
|---|---|
| Zakres temperatur | -40~150°C |
| Zakres wilgotności | 15% ~ 98% wilgotności względnej |
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ° C. |
| Dokładność wilgotności | ±2,5% wilgotności względnej |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Zasilanie | 380v |
| Nazwa produktu | komora badawcza klimatyczna |
| Waga | 500 kg |
| Zakres temperatur | -70°C ~ +150°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Dokładność kontroli | ±0,5°C; ±2,5% wilgotności względnej |
| Jednorodność dystrybucji | ±2,0°C; ±3,0% wilgotności względnej |
| Prędkość wzrostu temperatury | 0,1~3,0°C/min |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Operacja Temperatura | 0-50 ℃ |
|---|---|
| interfejs | USB/RS232 |
| Waga | 450kg |
| Wyświetlacz | LCD |
| Oprogramowanie | Windows/Linux |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | S800xW800x800 mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 500 KG |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 400x400x400mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 200 kg |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 400x500x400mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 200 kg |