| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | 0 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ |
| interfejs | USB/RS232 |
|---|---|
| Nazwa produktu | 302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50); |
| Gwarancja | 1 rok |
| Oprogramowanie | Windows/Linux |
| Wymiar | 1000 mm * 1000 mm * 1000 mm |
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | -40 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ do 200 ℃ |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% RH |
| Oceniane losowo | 10000n |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe | 1000m/s2 |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Tabela wibracji | Szer.800*Gł.800mm |
| ruchoma cewka | 14 kg |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |