| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła wibracji | 20000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Tryb wibracji | Sinus losowy |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Średnica ruchomej cewki | 320 mm |
| Wymiar wewnętrzny | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Funkcja | Test klimatu starzejącego się |
| Zakres temperatury | -70~150C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator, części samochodowe |
| Norma testowa | Norma MIL-STD |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5~3500 Hz |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Metoda operacji | Wzmacniacz |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |