| Zakres częstotliwości | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Prędkość nominalna | 1,2 m/s² |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalne ładowanie | 70 KG |
| Rodzaj | pionowe &x,y,z |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Aplikacja | Przemysł motoryzacyjny |
| Wejście | 1 kanał |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 250 kg |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | jest 2a 3a |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Ładowanie | 180 kg |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | X, y, z trzy osi |
| Przyśpieszenie | 100g |
| Standard testowy | MIL STD 810G |
| Przemieszczenie | 100mm |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| załadunek | 180 kg |
| vibration method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| vibration direction | XYZ Axis |
| frequency | 3~3000HZ |
| displacement | 51mm |
| application | Battery |