| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Standard testowy | Norma ISTA ASTM |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Aplikacja | Pakiet |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Norma testowa | jest 2a |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś z |
| siła wibracji | 6 KN |
| norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| siła wibracji | 6 KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| przemieszczenie | 51mm |
| kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| norma testowa | MIL STD 810F |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracyjna | 6k |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Standard testowy | MIL STD 810F |
| kierunek wibracji | Pionowe lub poziome |
|---|---|
| fala wibracyjna | Sinus i losowość |
| przemieszczenie | 51mm |
| rozmiar stołu | 600*600mm |
| Aplikacja | diody LED, części samochodowe |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| siła wibracji | 10 KN |
| przemieszczenie | 100mm |
| fala oprogramowania | Sinusoidalny, losowy, szokowy, RSTD |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 180 kg |