| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | S800xW800x800 mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 500 KG |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | 0 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ |
| Oceniane losowo | 10000n |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe | 1000m/s2 |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Tabela wibracji | Szer.800*Gł.800mm |
| ruchoma cewka | 14 kg |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 40kva |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Kierunek wibracji | Poziomy pionowy |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | -40 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ do 200 ℃ |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% RH |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| siła wibracji | 6000N |
| Rodzaj | Typ wysokiej częstotliwości |
| Wibracja | 3 osie |
| Platforma | 600*600mm |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Aplikacja | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |