| Zakres temperatur | -70°C~150°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% RH |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.1000*wys.1000*gł.800mm |
| Tom | 800L |
| metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 400 x wys. 500 x gł. 400 mm |
|---|---|
| Tom | 80 litrów |
| Zakres temperatur | -40~150°C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Szybkość wzrostu temperatury | 3,0°C/min |
| Otwór testowy | 50 mm lub 100 mm |
|---|---|
| Zbiornik na wodę | 25L |
| Okno podglądu | 250*300mm |
| Panel sterowania | Ekran dotykowy LCD |
| Marka sprężarki | Bitzer |
| Moc | 20 kW |
|---|---|
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Otwór testowy | Dia. Śr. 50mm 50mm |
| Interfejs komunikacyjny | RS232, R485 |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |