| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| Typ | Maszyna do testowania udarności |
|---|---|
| Dokładność | 0.1 |
| Moc | 10 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 600 kg |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standard | Norma ISTA |
| Aplikacja | Opakowanie |
| Przesunięcie | 25 mm |
| losowa siła | 3000kg.f |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + poziome |
| Metoda kontroli | Sterowanie wzmacniaczem cyfrowym |
| Zastosowanie | LED, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, AKUMULATOR |
| Rozmiar stołu wibracyjnego | Można je dostosować |
| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m / s |
| Przemieszczenie | 75 mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 500 kg |
| siła wibracyjna | 30000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowe poziome |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000 mm |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |