| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standardowy | ISO 16750 |
| Zastosowanie | Zestaw akumulatorów do pojazdów elektrycznych |
| badanie | sinusoidalne i losowe |
| siła sinusoidalna | 50000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| świadectwo | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standardowy | ISO 16750 |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standard | ISO 16750 |
| Zastosowanie | Akumulator pojazdu elektrycznego |
| badanie | sinusoidalne i losowe |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |