| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 15kw |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Oprogramowanie | TT-5166 |
|---|---|
| interfejs | USB/RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 450kg |
| Temperatura | -70-150℃ |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 8kW |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 500*Wys.600*Gł.500mm |
| Tom | 150 litrów |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 20 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 20 kW |
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Otwór testowy | Dia. Śr. 50mm 50mm |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 18kW |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Moc | 20 kW |
|---|---|
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Otwór testowy | Dia. Śr. 50mm 50mm |
| Interfejs komunikacyjny | RS232, R485 |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 20 kW |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Zasilanie | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| Ciśnienie trzpienia | 0,0 kg/cm ~ 2,0 kg/cm (+101,3 Kpa) |
| Zakres temperatur | 100°C~135°C |
| Ciśnienie względne | Wyświetl wartości na manometrze |
| Ciśnienie absolutne | 100 Kpa + wartości wyświetlane |