| Wymiar | 1000*800*1500mm |
|---|---|
| Zakres temperatury | 0 ~ 50 ℃ |
| Metoda kontroli | Siła/Przemieszczenie/Prędkość |
| Maksymalna ładowność | 200 kg |
| Zasilacz | 220 V/50 Hz |
| Maksymalne przemieszczenie | 75 mm |
|---|---|
| Poziom hałasu | ≤80 dB |
| Maksymalna ładowność | 500 KG |
| Metoda kontroli | Siła/Przemieszczenie/Prędkość |
| Zasilacz | 380 V/50 Hz |
| Dokładność sterowania | 0,1% |
|---|---|
| Poziom hałasu | ≤80 dB |
| Maksymalna prędkość | 100 mm/s |
| Wymiar | 1000*800*1500mm |
| Metoda kontroli | Siła/Przemieszczenie/Prędkość |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Waga | niestandardowe |
|---|---|
| Zakres częstotliwości testowej | 0,1-3000 Hz |
| Analiza danych | Czas, Częstotliwość, Modalne |
| Wymiar | niestandardowe |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, ochrona przed przeciążeniem |
| Zmuszać | 3000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Przesunięcie | 40mm |
| Max. Maks. load Załaduj | 100 kg |
| kierunek wibracji | 3-osiowe |
| Zakres częstotliwości | 5~2000 Hz |
|---|---|
| Metoda kontroli | Siła/Przemieszczenie/Prędkość |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| Zakres temperatury | 0 ~ 50 ℃ |
| Maksymalna ładowność | 200 kg |
| Metoda kontroli | Siła/Przemieszczenie/Prędkość |
|---|---|
| Poziom hałasu | ≤80 dB |
| Zakres temperatury | 0 ~ 50 ℃ |
| Maksymalna prędkość | 100 mm/s |
| Maksymalne przemieszczenie | 25 mm |
| Dokładność | 0,05 |
|---|---|
| Moc | 7KW, AC380V 220V |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Woltaż | 380 V |
| Niska temperatura | -40 ℃ |