| Wymiar wewnętrzny | Szer. 1000 x wys. 1000 x gł. 1000 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | Szer. 1200 x wys. 1900 x gł. 1300 mm |
| Tom | 150 litrów |
| Zakres temperatur | -20~150°C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Stawka IP | IPX1 X2 X3 X4 X5 X6 X9 |
| Materiał wewnętrzny | SUS304 Stal nierdzewna |
| Grubość materiału wewnętrznego | 10,0 mm±0.05 |
| Materiał zewnętrzny | ocynkowana blacha stalowa |
| Otwór testowy | 50 mm lub 100 mm |
|---|---|
| Zbiornik na wodę | 25L |
| Okno podglądu | 250*300mm |
| Panel sterowania | Ekran dotykowy LCD |
| Marka sprężarki | Bitzer |
| Wymiar wewnętrzny | 1000x1000x1000 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 1600 x 1900 x 1400 mm |
| Przebieg testu JIS | 1,8 l/min do 3,9 l/min (RT-1000A), 24,5 l/min do 39,2 l/min (RT-1000B) |
| Ciśnienie próbne JIS | 0,1 kgf/cm2 do 0,3 kgf/cm2 (RT-1000A), 1 kgf/cm2 do 3 kgf/cm2 (RT-1000B) |
| Prędkość testowa spadku | 1 do 1,5 mm/min (IPX1, IPX2), 3 do 3,5 mm/min (IPX3, IPX4) |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 1000 × wys. 1000 × gł. 1000 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | Szer. 1600 × wys. 1950 × gł. 1450 mm |
| Waga | 400 kg |
| Przełącznik powietrza | 63A |
| Zasilanie | AC220V 50/60 Hz |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 600 x wys. 850 x gł. 800 mm |
|---|---|
| Zakres temperatur | Temperatura topnienia +15°C~+65°C |
| Zakres wilgotności | 20% wilgotności względnej ~ 98% wilgotności względnej |
| Jednolitość temperatury | +/-2,0°C |
| Materiał wewnętrzny | SUS 304 Stal nierdzewna |
| Zasilanie | AC 220V lub 380 V (dostępny jest transformator) |
|---|---|
| Wymiar | 1000 mm*1000 mm*1000 mm |
| Interfejs | USB/RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 10-98%RH |
| Wymiar wewnętrzny | W800*H1200*D700mm |
|---|---|
| Zakres temperatur | (RT+15C) ~300C |
| Dokładność kontroli | +/-0,5C |
| Metoda kontroli | Mikro PID+SSR+Timer |
| Półka do przechowywania | Dwie warstwy |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.1200*wys.500*gł.800mm |
|---|---|
| Tom | 408L |
| Standard testowy | ASTM B117 |
| Stężenie NaCl | 5% |
| Ciśnienie | 1,0 ~ 6,0 kgf/cm2 |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Zasilanie | 380v |
| Nazwa produktu | komora badawcza klimatyczna |
| Waga | 500 kg |