| Waga | niestandardowe |
|---|---|
| Zakres częstotliwości testowej | 0,1-3000 Hz |
| Analiza danych | Czas, Częstotliwość, Modalne |
| Wymiar | niestandardowe |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, ochrona przed przeciążeniem |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 100 mm |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |