| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| siła wibracji | 10 KN |
| przemieszczenie | 100mm |
| fala oprogramowania | Sinusoidalny, losowy, szokowy, RSTD |