| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Zmuszać | 2000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| Zmuszać | 600N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Zastosowanie | Produkty elektroniczne |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| przyśpieszenie | 100 g |
| sinusoidalna siła | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8m/s |
| przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300kg |